Hakkımızda | ATIF TARIM ÜRÜNLERİ GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.

TYCHE

toprak mahsulü verdi, biz değer verdik...

Tesisimiz 2001 yılında, Amik Ovası'nda yer alan Antakya Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuştur. 8.500 m² si kapalı olmak üzere toplam 20.000 m² alanda çok çeşitli gıda ürünleri üretebilme kapasitesine sahip modern bir tesistir. Tesisimizde üretim Amik Ovası ve Çukurova'da yetişen zirai mahsulleri işleyerek gerçekleştirilmektedir. Bölgeye has olan ürünleri elde etmek için iklim ve toprak özelliklerini gözeterek, bu dokunun verdiği yüksek aromatik değerlere ulaşmak ancak uygun teknoloji ile mümkün olmaktadır. Bu teknolojiye sahip tesisimizde; doğaya saygılı, insan sağlığına uygun ve damak tadına hitap eden gıdaları üretmekteyiz. Başlıca ürünlerimiz; domates salçası, biber salçası, çeşitli soslar, közlenmiş patlıcan ve biber, Antakya mezeleri, nar ekşisi, zeytinyağı, süt ürünleri, kurutulmuş ürünler, turşular, reçeller ve defne sabunudur.

Hakkımızda
Tyche
Önce güven ve sürdürülebilen kalite... 

Önce güven ve sürdürülebilir kalite prensibinden hareketle; üretim izinleri, çevre izinleri, iş güvenliği kriterleri ve kalite belgelerine sahip tesislerimizde üretimler, uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Tesisimiz, modernize edilmiş yüksek teknolojili laboratuvarı ve uzman personeli ile ihtiyaç duyulan ölçümleme ve kalite kontrollerinin tamamını yapabilmektedir. Ar-Ge (araştırma-geliştirme) çalışmalarını modern laboratuvarında yapan firmamız, bölgemizin ve ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmaya devam edecektir.

40.000 m² Alan

Ürün Çeşitliliği

Doğaya Saygılı

Doğaya saygılı, insan sağlığına uygun ve damak tadına hitap eden gıdalar

Ürün Çeşitliliği

Çok çeşitli gıda ürünleri üretebilme kapasitesine sahip modern bir tesis
Tyche
Modern Tesis

Modern tesisimizde yöresel üretimlerin yanı sıra, ulusal ve uluslararası pazarda yer alan ürünlerin de her türlü ambalajda ve miktarda (cam, teneke, pet vs.) satışı gerçekleştirilmekte ve ihracatı yapılmaktadır.